Thursday, May 19, 2022

Ligue 1

Duda, e shënjestruara e radhës e Neymar-it!

Nuk ka kaluar shumë kohë që nga ndarja e Neymar me Bruna Marquezine dhe shumë femra janë përfolur si të dashurat e mundshme të...

Ky do jetë përforcimi i parë i Rangnick te Man United

Four Four Two shkruan se Manchester United ka rënë dakord për gjithçka për të sjellë përforcimin e parë në epokën e Ralph Rangnick. Novatori i...

Skedina e ditës

Parashikimet tona janë analizuar mjaftë mirë nga gazetarët tanë, por nuk do të thotë që ndeshjet janë të sigurta. Wolwes - Chelsea = GG Tottenham...

ZYRTARE: Balotelli kompleton transferimin te klubi i ri

Olympique Marseille e ka zyrtarizuar blerjen e Mario Balotellit nga Nice deri në fund të sezonit. Ai i ka përfunduar testet mjekësore dhe është prezantuar...

PSG nuk do t’ia dijë për krizën Covid-19, shënjestëron edhe yllin...

PSG është i vetmi klub që nuk po vuan krizën ekonomike të kushtëzuar nga pandemia e Covid-19 dhe me heqjen e Fair Play-t financiar...

5 kushtet që Neymar kërkon nga Perez për tu bashkuar me...

Neymar thuhet se ka përshkruar pesë kushtet që Florentino Perez duhet të ndjekë nëse ai do të bashkohet me Real Madridin. Superylli brazilian Neymar iu...

PSG pajtohet me çmimin e kërkuar nga Juventus për yllin brazilian

Paris Saint-Germain besohet se po përgatit një lëvizje vere për mbrojtësin e Juventusit, Alex Sandro. Sipas "Le 10 Sport", kampionët francez e shohin brazilianin si...

‘BOMBË’ nga L’Equipe: Tensionet e brendshme, klane, privilegje, prapaskenat tek PSG-ja

Gazeta franceze bën zbulime për klimën e skuadër së Parisit , e cila nuk është më e mira e mundshme. Një artikull zbulues për klimën...

EKSKLUZIVE: Dy skuadra të mëdha pas Enis Bardhit

Enis Bardhi po mbyll një sezon të mrekullueshëm në La Liga. Shqiptari i Maqedonisë shpëtoi Levante nga “zona e ftohtë” por ajo që bëri më...

Mino Raiola i ofron Pogban gjigantit europian

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, i është ofruar Paris Saint-Germain nga agjenti i tij Mino Raiola, sipas Daily Record. Reprezentuesi i Francës ka pasur...