Thursday, May 19, 2022

Ligue 1

‘Fshesë’ e madhe të PSG, po largohen 7 lojtarë

Paris Saint-Germaini mund të largojë së paku shtatë futbollistë. Mediat franceze kanë bërë të ditur se drejtuesit e klubit parisienë do të shesin disa prej...

Mourinho takim me presidentin e gjigantëve europianë

Mourinho mund të marrë drejtimin e Paris Saint Germainit. Zërat për kalimin e Mourinhos tek PSG janë nxitur nga takimi i portugezit me presidentin e...

ZYRTARE: Sfidë e re për Ben Arfan, por nuk largohet nga...

Reprezentuesi francez Hatem Ben Arfa i është bashkuar Rennes nga Paris Saint-Germain, ka zbuluar vetë lojtari përmes llogarisë zyrtare në Twitter. 31 vjeçari i ka...

Hapen bisedimet PSG-Bayern, ylli i bavarezëve zbarkon në Paris?

Një objektiv i ri për PSG përderisa po afrohet fundi i këtij afati kalimtar dimëror. Ndërkohë që po vazhdojnë negociatat për Idrissa Gueye dhe Leandro...

Pas Mbappe, edhe një yll i PSG dëshiron kalimin te Real...

Një tjetër lojtar i Paris Saint Germain është interesuar për një kalim te Real Madridi. Pas Kylian Mbappe, Pablo Sarabia ka vendosur si objektiv kalimin...

Di Maria lëshon ‘bombën’ me ekipin e ri, kundërshtar i përbetuar...

Angel Di Maria mund të rikthehet në La Ligë nga Paris Saint-Germain. E ardhmja e Griezmann tek Atletico Madrid nuk është aq e sigurt, ndaj...

Moura po largohet nga PSG, por do të befasoheni ku po...

Lucas Moura ka kohë që nuk po luan standard te PSG-ja. Anësori brazilian ka mbetur nën hijen e Neymarit dhe Mbappes, andaj nuk po ka...

‘Luaj me Neymarin te Reali’ , lojtari ‘aksidentalisht’ zbulon blerjen e...

Vinicius Junior tashmë është një lojtar i Real Madridit. Të paktën jashtë fushës së lojës. Braziliani, i cili mbush 18 vjec në korrik, kur edhe...

E kërkoi Milan dhe Interi, nuk do ta besoni ku përfundon...

E ardhmja e Lucas Moura përfundimisht nuk do ë jetë në futbollin italian. Sulmuesi i Paris Saint-Germain, i kërkuar edhe nga Interi dhe Milani, po...

Këshilla e Suarez: Neymar duhet të shijojë Parisin, por në të...

Bashkë kanë krijuar një nga treshet më të forta të të gjitha kohërave: Messi, Suarez dhe Neymar kanë qenë për një kohë të gjatë...