Wednesday, January 26, 2022

Ligue 1

Ylli i Ligue 1 refuzon ‘pagë astronomike’ nga Newcastle United

Newcastle Unitedi ka hasur në një pengesë në biznesin e tyre për transferimet e janarit, me yllin e Lyonit, Lucas Paqueta, që raportohet se...

Skedina e ditës

Parashikimet tona janë analizuar mjaftë mirë nga gazetarët tanë, por nuk do të thotë që ndeshjet janë të sigurta. Wolwes - Chelsea = GG Tottenham...

Pas Mbappe, edhe një yll i PSG dëshiron kalimin te Real...

Një tjetër lojtar i Paris Saint Germain është interesuar për një kalim te Real Madridi. Pas Kylian Mbappe, Pablo Sarabia ka vendosur si objektiv kalimin...

Spekulimet e ditës!

Si cdo herë edhe sot portali Transferimet.net ju sjell rubrikën e spekulimeve për ditën e sotme. Wayne Rooney thuhet se është në listën për të...

Drejtori sportiv i PSG flet për të ardhmen e Mbappe

Kylian Mbappe vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në botën e sportit. Ylli francez, që nga vera e kaluar vazhdon të lidhet...

Mbappe apo Haaland? Kjo është përgjigja epike e Ibrahimovic

Në moshën 40-vjeçare, Zlatan Ibrahimovic ka një karrierë të mbushur me momente të mëdha që kanë shënuar një brez në botën e futbollit dhe...

Futbollistët me probleme me zemrën sa vijnë e shtohen, mjekët zbulojnë...

Nëntë vite ndajnë vdekjen e Marc-Vivien Foe nga një atak në zemër në një fushë në Lyon nga ataku në zemër i Fabrice Muamba...

Sanches: “Këto dy skuadra kanë kontaktuar agjentin tim”

Renato Sanches ka konfirmuar se dy skuadra të mëdha kanë shfaqur interesim për transferimin e tij. Bëhet fjal për Arsenal dhe Milan të cilët duan...

‘Fshesë’ e madhe të PSG, po largohen 7 lojtarë

Paris Saint-Germaini mund të largojë së paku shtatë futbollistë. Mediat franceze kanë bërë të ditur se drejtuesit e klubit parisienë do të shesin disa prej...

Mësohet arsyeja pse Mbappe u largua nga PSG!

Transferimi i Kylian Mbappe tek Real Madridi ka bërë bujë të madhe. Francezi edhe zyrtarisht tani më është lojtar i skuadrës spanjolle. Por shtrohet pyetje...