Saturday, June 25, 2022

Liga Skoceze

Rangers zyrtarizon blerjen e dy mesfushorëve

Rangers ka konfirmuar dy përforcimet e reja; Glen Kamara dhe Jordan Jones, të dy në kontrata katër-vjeçare. Dy futbollistët kanë nënshkruar para-kontrata me klubin skocez...