Friday, September 30, 2022

Liga MLS

Ibrahimovic – Manchester United, konfirmohet gjithçka!

Jose Mourinho ka konfirmuar se nuk do të transferoj Zlatan Ibrahimovic në janar tek Manchester United. Ibrahimovic është duke shkëlqyer në Amerikë, kurse tek Unitedi...

Ibrahimovic befason me skuadrën e re!

Ibrahimovic është afër kalimit te ekipi amerikan, The LA Galaxy. Zlatan Ibrahimovic shumë shpejtë mund të bëhet me skuadër të re. Suedezi është afër kalimit te...

Rooney me klub të ri, sot pritet konfirmimi

Rooney do ta kalojë pjesën e mbetur të karrierës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, te skuadra e DC United. Wayne Rooney do të konfirmohet...

Wayne Rooney na thotë ‘mirëmëngjesi’ me një super-gol

Wayne Rooney me një gol të bukur nga gjuajtja e lirë i ka sjellë fitoren DC United në përballjen ndaj Torontos. Ish sulmuesi i Manchester...

Modric në verë do të transferohet te kjo skuadër!

Luka Modriç pritet të largohet nga Real Madrid gjatë verës. David Beckhami president dhe një nga pronarët e Inter Miamit, ekip që për herë të...