Saturday, July 24, 2021

La Liga

Prapaskena: Messi ishte shumë afër transferimit tek skuadra spanjolle, shikoni kush...

Lionel Messi do të ngelet në histori si një ndër futbollistët më të mirë që ka luajtur ndonjëherë. Lojtari ka vendosur shumë rekorde përgjatë 17...

ZYRTARE: Reyes largohet nga Sevilla, por mbetet në Spanjë

Jose Antonio Reyes është larguar nga Sevilla. Sulmuesi veteran ka vendosur të largohet nga Sevilla për t'iu bashkuar skuadrës Cordoba në ligën e dytë të...

Nga Spanja: Barcelona mund të nënshkruajë me Griezmann vetëm me një...

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Legjendat që u pensionuan nga futbolli në vitin 2017

Ricardo Kaka është futbollisti që këtë të diel bëri zyrtar pensionimin e tij nga futbolli. Por 2017-a, do të mbetet në kujtesën e shumë futbolldashësve,...

Agjenti i Barcelonës ishte veshur si kamerier për të nënshkruar me...

Një histori interesante vjen për fansat e futbollit. Kjo histori e shpalosë historinë se si Barcelona, e kontraktoi legjendën e futbollit ‘El Fenomeno’ Ronaldo Pasi që...

FOTO/ Ja si do duket formacioni i Barcelonës pas transferimit të...

Barcelona ka kryer transfertën e madhe të janarit. Skuadra katalane ka nënshkruar me mesfushorin holandez që luante me Ajax, Frenkie de Jong. Lojtari ka nënshkruar kontratë...

Pas nënshkrimit me Barcelonën, flet talenti

Mbrojtësi 19 vjeçar po konsiderohet si e ardhmja e mbrojtjes. Këtë epitet e ka fituar falë paraqitjeve të jashtëzakonshme me Toulouse. Francezi madje konsiderohet si...