La Liga

Tmerrohet Juventus, ja ku po transferohet Emre Can

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Trajneri i Romës bën kërkesën e çuditshme: Dua që Ronaldo të...

Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, dëshiron që Juventusi të jetë pa Cristiano Ronaldon në përplasjen e së shtunës në Serie A, duke e...

Zidane: Ronaldo është nga një tjetër planet

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Casemiro i sinqertë: Jemi në një moment të keq të Real...

Në kampin e Realit të Madridit kambana e alarmit vazhdon të tundet prej disa javësh. Shkurti dhe ndeshjet e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve kundër...

“Çfarëdo që Bale bën nuk vlen 100 milionë euro”

Gareth Bale është kritikuar ashpër nga ish-lojtar dhe trajneri i Real Madridit, Jorge Valdano, për të cilin ka thënë se çfarëdo që bën nuk...

‘AS’ zbulon diskutimin Ronaldo – Bale pas pjesës së parë Real...

Duket sikur ka kaluar një kohë e madhe nga vera e kaluar dhe nga zërat që flisnin pothuajse çdo ditë për një largim të...

Kjo është çmenduri! Nuk do ta besoni sesa paguhet për një...

Lionel Messi paguhet 25,000 euro për çdo minutë të luajtur në fushën e lojës duke qenë kështu futbollisti më i paguar në botë. Siç raporton...