Saturday, July 24, 2021

La Liga

De Jong zbulon prapaskenat: Ja dy klubet e mëdha, që refuzova...

Ylli i Barcelonës, Frenkie de Jong, zbuloi se ishte duke folur me PSG-në dhe trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola, para se të vendoste...

Interi harron Modric dhe mendon për një tjetër yll të Real...

Situata e komplikuar e mesfushorit Isco te Real Madridi vazhdon të rrisë interesin e klubeve më të mëdha të Europës për të. I fundit...

Pique i kërkon klubit që të shesë sulmuesin!

Barcelona ktheu në skuadër Gerard Deulofeu, gjatë merkatos së verës, pasi e kishte huazuar te Everton dhe më pas te AC Milan. Trajneri Ernesto Valverde...

Real transferon super-portierin e Serie A?

Real Madrid ka shprehur interesim për Alisson Becker, portierin e AS Roma, raporton "Mundo Deportivo". Portieri brazilian ka shkëlqyer në këtë edicion të Serie A...

Përgjigja e Ronaldos kur pyetet nëse i mungon Real Madridi dhe...

Derisa u largua nga gjykata e Madridit të martën, ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo u pyet nëse i mungon ish-klubi i tij, Real Madridi,...

SHOKOHET LIVERPOOL! Barcelona po i merr Coutinho-n, ndërsa Reali ja kë...

REAL MADRID do të përpiqet të nënshkruajë me yllin e Liverpool Mohamed Salah në fund të sezonit, sipas raporteve. Salah u bashkua me Liverpoolin nga...

Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri

Real Madrid pritet të bëjë ndryshime në mesin e fushës për sezonin e ardhshëm me Ceballos dhe Kovaçiç drejt largimit teksa pasuesi i tyre...

Di Maria lëshon ‘bombën’ me ekipin e ri, kundërshtar i përbetuar...

Angel Di Maria mund të rikthehet në La Ligë nga Paris Saint-Germain. E ardhmja e Griezmann tek Atletico Madrid nuk është aq e sigurt, ndaj...

Inter bën bujë në ditën e fundit të merkatos, ylli i...

Dita e fundit e merkatos do të jetë shumë e ngarkuar për Interin, pasi që klubi po punon në disa marrëveshje, për prurje e...

LAJMI I FUNDIT/ Barça zyrtarizon transferimin 75 milionësh

Frenkie De Jong bëhet zyrtarisht futbollist i Barcelonës. Ai do t'i bashkohet skuadrës 'blaugrana' nga 1 korriku dhe i ka kushtuar Barcelonës plot 75 milionë...