Saturday, September 18, 2021

La Liga

​Kjo skuadër po këmbëngul për Mascheranon

Klubi kinez Hebei Fortune është i gatshëm të ofrojë një pagë të lartë për mbrojtësin e Barcelonës. Javier Mascherano ende nuk ka vendosur nëse do...

​Messi zbulon se me cilin lojtar të Barcelonës ka lidhje më...

Pas largimit të Andres Iniestas dhe Xavit nga Barcelona, ylli i klubit katalonas, Lionel Messi, ka bërë të ditur se nga të gjithë bashkëlojtarët...

​Karikatura e ditës: Ronaldo i zhveshur, më i bukur se Messi

Protagonistët e Karikaturës së Ditës të Goal.com për ditën e hënë janë ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, dhe ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel...

​Giggs: Bale mund ta zëvendësojë Ronaldon

Segjenda e Manchester Unitedit, Ryan Giggs, mendon se bashkëkombësi i tij nga Uellsi, Gareth Bale, është mjaftueshëm i mirë për ta zëvendësuar hapësirën e...

​Shefi i Barcelonës flet për klauzolën e lartë te Messit

Shefi i Barcelonës, Guillermo Amor thotë se kurrë nuk kanë qenë nervoz rreth rinovimit të kontratës së re te Lionel Messit. Asi argjentinas dy ditë...

Djali i Ronaldos me super-postim për Messin në Instagram

Djali i Cristiano Ronaldos ka bërë një postim “shokues” në Instagram. Ronaldo Junior e ka publikuar një foto gjatë një takimi me Leo Messin, përcjellë Mirëpo,...

Mbappe këtë ditë pritet të zyrtarizohet te Real Madridi

Kylian Mbappe vazhdon të lidhet me një kalim në Spanjë. Së fundmi Real Madrid dërgoi një ofertë 160 milionë euro për Mbappen në drejtim të...

​Messi telefonon Griezmann, kjo është porosia e tij

Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, sulmuesi argjentinas Lionel Messi ka bindur francezin Antoine Griezmann që të lërë Atletico Madrid dhe të vijë te Barcelona...

​Valverde kundër VAR-it

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, është i shqetësuar se përdorimi i VAR-it (Video Assistant Referee) do ta ndërpresë ndeshjen shumë shpesh, kështu që do...

​Ylli i Barçës i kërkuar nga PSG-ja, kërkon rritje page

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, dëshiron të qëndrojë në Barcelonë por mendon se ai e meriton një rritje të pagës së tij nëse përfundimisht...