Saturday, June 25, 2022

Bundesliga

“Bild” zbulon klubin e ri të Aubameyang

Pierre Emerick Aubameyang është në bisedimet finale me klubin e Arsenalit. Pierre Emerick Aubameyang është pranë transferimit në Premierligë. Sulmuesi i Borussia Dortmund do të largohet...

ZYRTARE: Kjo do të jetë skuadra e Lewandowskit për sezonin e...

E ardhmja e Robert Lewandowskit është vendosur. Sulmuesi polak do të qëndrojë te Bayern Munich për sa paku edhe një sezon.29 vjeçari ka qenë i...

Leno: “Krenar me interesimin nga Napoli, por…”

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe...

Chelsea befason të gjithë me transferimin e ri

Chelsea i ka idetë e qarta për lojtarët që do të synojë në merkaton e verës. Huazimi i Michy Batshauyi te Borussia Dortmund nuk ishte...

Transferimi në Liverpool? Ja çfarë thotë Sancho

Jadon Sancho ka mohuar spekulimet se mund të transferohet në Liverpool për 100 milionë funte por nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në...

Ancelotti zbulon problemin që kishte në Bayern Munich

Carlo Ancelotti ka folur për problemet e tij në Bayern Munich. Carlo Ancelotti ka shpjeguar arsyen e largimit të tij nga posti i trajnerit në...

Schurrle në Premier League?

Mesfushori i Borussia Dortmund, Andre Schurrle pritet të huazohet se skuadra angleze West Brom. 27 vjeçari i është ofruar shumë skuadrave nga Premier League, po...

Lewandowski ‘shokon’ Bayernin: Dua të largohem dhe t’i bashkohem kësaj skuadre

Robert Lewandowski ka njoftuar bashkëlojtarët e tij te Bayern Munich se ka dëshirë të largohet për t'iu bashkuar Real Madrid, raporton "Sport Bild". Sulmuesi polak...

Konfirmohet gjithçka, Lewandowski do të largohet nga Bayern Munich

Lewandowski do të largohet nga Bayern Munich, konfirmoi Pini Zahavi. Interi dhe Juventusi janë alarmuar pasi agjenti i Robert Lewandowskit ka konfirmuar se sulmuesi dëshiron...

Presidenti i Bocas konfirmon përforcimin e ri të Dortmund

Borussia Dortmund po përforcohet në merkaton e dimrit për të vazhduar luftën për titullin e kampionit në Bundesliga. Skuadra e Lucien Favre aktualisht është lidere...