Tuesday, September 21, 2021

Analiza

Cancelo dhe Kondogbia, trajneri i Valencias shpjegon situatën

Trajneri i skuadrës spanjolle ka thënë se tashmë Valencia e ka marrë vendimin e saj dhe do të paguajë 25 milionë eurot për kartonin...