‘Bomba’ e Realit: 101 milionë euro për dy yje të Premierligës

145
SHARE

Real Madrid do të hyjë fuqishëm në afatin kalimtar të transferimeve verën e ardhshme.

‘Los Blancos’ po kalojnë një nga sezonet më të dobëta viteve të fundit, dhe ky dështim duket se ka ardhur shkaku i mos transferimeve të duhura të realizuara nga Florentino Perez, që nuk ka arritur të gjejë zëvendësues të Cristiano Ronaldos, e po ashtu nuk ka arritur të ripërtërijë skuadrën edhe në pozitat e tjera.

Kjo situatë ka shtyrë Perez që punojë për transferimin e dy yjeve nga Premierliga.

‘The Sun’ raporton se Real Madrid do të ofrojë 101 milionë euro për Marcus Rashfordin dhe Christian Eriksen, përcjell ‘lajmi.net’.