BOMBA E DITES! Ja oferta e PSG për Cristiano Ronaldo

234
SHARE

Paris Saint-Germain janë të gatshëm të përdorin Edinson Cavanin si një hap të madh në ofertën e tyre për të nënshkruar me superyllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, pretendon El Confidencial.

E ardhmja afatgjatë e Ronaldos në Madrid është e pasigurtë, pasi që aktualisht mbajtësi i Topit të Artë dëshiron të bëhet lojtari më i paguar në botë, nëse do të nënshkruajë një kontratë të re në Santiago Bernabeu, raporton Transferimet.net

Portugezi ka qenë prej kohësh një objektiv për PSG, i cili do të jetë i prirur për të formuar një sulmues të fuqishëm të Ronaldos, Neymar dhe Kylian Mbappe.

Dhe, për të ndihmuar në uljen e kostos së marrëveshjes, së bashku me bindjen e Madridit për të shitur Ronaldon, gjigandët francezë janë të gatshëm të përfshijnë Cavanin si pjesë të ofertës së tyre.