BettDavid, Meksikani i cili ofron ndeshje falas por që urruhet nga kompanit e bastoreve!

977
SHARE

Një fenomen tani ka dalur në skenë rreth skedinave. Bëhet fjalë për BettDavid i cili thuhet se me nënshtetësi është Meksikan.

Ai së fundmi ka krijuar një Channel në Telegram pasi shumë kompani bastesh ia kanë mbyllur cdo llogari që ka pasur ai në rrjetet sociale. BettDavid njihet për sakstësin e ndeshjeve i cili i ofron falas.

Të gjitha mediat ndërkombëtare sportive kanë filluar të shkruajn për këtë fenomen i cili edhe pse i mbyllin llogarit ai nuk dorëzohet dhe krijon një të ri.

Për më shumë shikoni channelin e tij në Telegram: KLIKO KETU