Barcelona – Leganes, formacionet zyrtare

23
SHARE

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Barcelonës dhe Leganes.

Barcelona dhe Leganes takohen në javën e 20-të në La Liga.

Ndeshja do të zhvillohet në ‘Camp Nou’, ndërsa do të startoj në ora 20:45, raporton lajmi.net.

Barcelona do të startoj në këtë ndeshje pa Leo Messin, ndërsa është rikthyer Sergio Roberto.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare:

Barcelona:

https://twitter.com/FCBarcelona_es/status/1087053207359184896