Barcelona kërkon një tjetër super transferim

171
SHARE

Barcelona sapo ka zyrtarizuar De Jong nga Ajaks dhe i ka kushtuar plot 75 milion euro pa bonuse. Por, klubi blaugrand nuk do të ndalet këtu pasi po kërkon edhe Willian të Chelsea.

Më herët Barça ka zyrtarizuar edhe Jason Murrillo dhe Kevin Prince Boateng.

Willian është një dëshirë e hershme e Barcelonës.