63 milion funte për transferimin e Gnabry?

51
SHARE

Arsenal si duket është shumë pishman që largoi një lojtar si Sergie Gnabry.

Skuadra angleze tani dëshiron rikthimin e tij dhe është e gatshme të ofrojë plotë 63 milionë për transferimin e tij, njofton Sky Sport transmeton Transferimet.net.

Gnabry është duke kaluar një sezon fantastikë te skuadra gjermane, Bayern Munich dhe një ofertë e tillë ndoshta do të ketë dyshime për negociata.

Arsenal në ndeshjet e fundit është duke shkëlqyer, por Arteta mendon të përforcojë sa më shumë skudarën e tij./Transferimet.net/