4 lojtarë pritet të largohen nga Juventus në janar!

99
SHARE

4 lojtarët që mund të largohen nga Juve në janar.

Ramsey, Arthur, Rabiot dhe mund të largohen nga Juventus që në janar.

Largimet më të mundshme janë ato të Ramsey dhe Kulusevski, të cilët plqejnë Arsenalin .

Gjithashtu sipas Gazzetta dello Sport , javën e ardhshme është planifikuar një ndeshje mes Juves dhe agjentit të mesfshorit suedez.