3 ndeshje për sot: Eksperti italian jep skedinën që ju bën me para

365
SHARE

Sot luhen ndeshje të rëndësishme dhe Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, fokusohet duke parashikuar 3 duele.

Madje eksperti italian ka dhënë edhe parashikimin e tij për super ndeshjen e mbrëmjes ndërmjet Wolves dhe Liverpool e vlefshme për 18-të në Premier League.

Wolves-Liverpool gol/gol (koeficienti 1,95)

Girona-Getafe 0-2 (1,50)

Real Sociedad-Alaves X2/0-2 (2,85)

Koeficienti total: 8.33

Kujdes: Ne nuk mbajmë asnjë përgjegjësi për parashikimin pasi në baste asgjë nuk është e sigurt. Këshillat tona bazohen tek specialisti italian Stefano Palmieri