Terry – Spartak Moska, ndodh ajo që nuk e priste askush

33
SHARE

John Terry rrezikon dështimin e marrëveshjes për transferim në Spartak Moskë.

John Terry rrezikon të mbetet pa u transferuar te Spartak Moska.

“Sport Express” raporton se palët kanë mosmarrëveshje për kalimin e mbrojtësit anglez te klubi rus.

Terryt i është ofruar kontratë me vlerë prej 2 milionë euro në sezon me opsion për vazhdimin e qëndrimit për një tjetër vit, përcjell “lajmi.net”.

Terry ka kryer testet mjekësore në Villa Stuart në Romë dhe është nisur për në Moskë, por ende pa arritur marrëveshje me klubin e Spartakut