Rrënqethëse: Me djegën për së gjalli në lu fte bashk me Kufomat! – Ja si shpetova!

419
SHARE

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir Rexhep Hoti, nëkryetari i PDK-së dhe Selami Elshani, i mbijetuari i masakrës së Krushes së Madhe dhe i djegur për së gjalli nga paramilitarët Serb.

Shikoni tregimin rrënqethës të tijë më poshtë nga minuta 41:00. /InfoKosova/.