Publikohen pamjet, aksident i tmerrshëm në Gjakovë

38
SHARE

Një aksident i tmerrshëm komunikacioni ka ndodhur sot në Gjakovë.

Aksidenti ka ndodhur mes një motoristi dhe një minikombi ngjyrë të bardhë.

Sipas pamjeve të siguruara nga “Bota sot”, shihet që motoristi ishte duke udhëtuar me shpejtësi të madhe dhe nuk ka mundur të evitonte përplajes me automjetin tjetër.

Nuk raportohet ende për të lënduar.