Reali ofron lojtar dhe 150 milionë euro për Salahun

150 milionë euro dhe kartonin e Lucas Vasquez, kjo është oferta e “Los Blancos” për Salahun. Sipas asaj që raporton “Diario Gol”, Real Madridi është duke shpresuar se oferta prej 150 milionë euro plus kartoni i Lucas Vasquez, do ta...

Arsenal interesohet për yllin e Serie A

Arsenali është paralajmëruar nga një lëvizje për yllin e Romës Cengiz Under. Mesfushori turk ka tërhequr interes nga Arsenali dhe Manchester City pas disa shfaqjeve mbresëlënëse, transmeton "Transferimet". Romët nënshkroi për 14 milionë euro verën e kaluar dhe drejtori sportiv Monchi...

Mourinho e gatshme të shes këtë dyshe në verë

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Juan Mata dhe Ander Herrera do të lejohen...

ZYRTARE: Manchester United formon skuadër të re

Manchester United kanë konfirmuar se më në fund po formojnë ekipin e tyre profesional të femrave. Djajtë e Kuq, një nga klubet më të mëdha në botë, janë kritikuar jashtëzakonisht për mungesën e përfshirjes së femrave në ekip. Por shefat e...

Barcelona ende dëshiron talentin hollandez

Barcelona raportohet se është ende e interesuar për mbrojtësin Ajax dhe Holandës Matthijs de Ligt. Sipas Mundo Deportivo, trajnerët e Barcës do të 'spiunojnë' De Vrij gjatë miqësoreve së ardhshme të Holandës kundër Anglisë dhe Portugalisë, transmeton "Transferimet". Gazeta shpjegon 18-vjeçarin...

BOMBA nga Inter: Konfirmohet transferimi i madh në verë

Sulmuesi i Racing Club Lautaro Martinez ka konfirmuar se do të bashkohet me Interin. "Do të jetë një hap i madh për mua." Lajmërimi i Lautaros vjen vetëm disa orë pasi u shfaqën detajet e marrëveshjes së tij me Interin,...

Zbulohet oferta e çmendur e Real Madrid për Salah

Real Madridi dëshiron transferimin e Mohamed Salah në verë dhe ka gati një ofertë të lartë për Liverpoolin. Ylli egjiptian u transferua te Liverpooli në verë nga Roma për një shifër rreth 42 milionë. Megjithatë, rendimenti i treguar nga ai ka...

Icardi tregon golat që i kanë lënë më së shumti përshtypje me fanellën e...

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Mauro Icardi thotë se është shumë i lumtur...

Chelsea bën ofertën e parë për Icardin

Skuadra angleze, Chelsea, ka bërë ofertën fillestare për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. Kapiteni i Interit pritet të jetë njëri nga emrat më të nxehtë në afatin kalimtar veror. Megjithatë, largimi i tij nga Interi mendohet të jetë i vështirë, pasi...

Kane apo Lewandowski? Ja cilin sulmues zgjedh Real Madrid

Lewandowski, ky pritet të jetë 9-shi i Real Madridit për sezonin e ardhshëm, e jo Harry Kane. Mediat spanjolle dhe ato angleze gjatë gjithë sezonit kanë raportuar se sulmuesi i Tottenham, Harry Kane, mund të përfundojë në Real Madridit edicionin...