Manchester United zbret çmimin e Pogba-s

46
SHARE

Manchester United ia ka zbritur çmimin mesfushroti Paul Pogba.

Sipas Sun, Djajtë e Kuq tash kërkojnë nga klubet e interesuara për francezin 150 milionë funta, transmeton Transferimet.net.

Mesfushori ka qenë i lidhur me një largimin nga Old Trafford, por që Real Madrid dhe Juventus nuk kishin përmbushur ofertat e klubit anglez.

Por për ta hequr qafe atë, United, tash ia ka zbritur çmimin.