“Griezmanni arrin marrëveshje me Barcelonën”

111
SHARE

Raportohet se Antoine Griezmann në afatin kalimtar të verës do të transferohet në Camp Nou dhe tashmë ka arritur marrëveshje me Barcelonën.

Ai ka qenë i lidhur edhe me një kalim te Manchester Unitedi e Real Madridi, transmeton Koha.net.

Megjithatë, ish-anësori i PSG-së, Jerome Rothen ka deklaruar se 28 vjeçari do ta veshë fanellën e Barcelonës në sezonin e ardhshëm.

“Mund të ju them nga një burim i besueshëm se Antoine Griezmann në verë do të shkojë në Barcelonë”, ka thënë Rothen për RMC.