Dybala – Juventus, ky është lajmi i fundit!

22
SHARE

Paolo Dybala pritet të nënshkruaj kontratë të re me Juventus.

Forma e mirë e argjentinasit ka shtyrë drejtuesit e Juves që ti ofrojnë kontratë të re, shkruan Transferimet.net.

Inter, Milan, PSG, Manchester United dhe Tottenham janë skuadrat të cilat e kanë vëzhguar situatën e 26 vjecarit.

Dybala përkrah Ronaldos është treguar një lojtar mjaftë i rrezikshëm. Dëshira e lojtarit është që të qëndroj në Torino.