Chelsea – Barcelona, formacionet e super ndeshjes në Champions

62
SHARE

Chelsea pret Barcelonën në Stamford Bridge.

Chelsea dhe Barcelona takohen sonte ne Ligën e Kampionëve.

“Goal.com” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për ndeshjen në Stamford Bridge, përcjell “lajmi.net”.

CHELSEA (3-4-2-1): Courtois; Rudiger, Azpilicueta, Cahill; Moses, Fabregas, Kanté, Marcos Alonso; Pedro, Hazard; Morata.

BARCELONA (4-4-2): Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba; Rakitic, Paulinho, Busquets, Iniesta; Messi, Suarez.