Tuesday, July 14, 2020

Top Lajme

Gruaja e Albin Kurtit pa të drejtë vote, e përcjellë deri...

Rita Knudsen Augestad, bashkëshortja e Albin Kurtit sot e ka përcjellë atë deri në vendvotim. Mirëpo, e njejta, pasi që nuk ka të drejtë vote...

Në foto me politikanin e njohur: Ja kush është Feriz Kërnaja,...

Ish ministri i Mbrojtjes së Republikës së Kosovës, Kolonel Ahmet Krasniqi me datën 21 shtator të vitit 1998, u v.ra në Tiranë. E sot, në...

Këngëtarja që përflitej për lidhje me deputetin Haxhi Shala, i bashkohet...

Angelina Shala, e cila ishte përfolur për lidhje dashurie me deputetin e Nismës, Haxhi Shalën, është parë në disa fotografi me deputetin Milaim Zeka. Jozyrtarisht...

Ja detajet e su lmit të 1994 nga heroi Zahir Pajaziti...

Bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit, Hasan Zeneli, ka zbuluar detajet e një aksion që e kishin ndërmarrë ata dy para 25 viteve. Ai përmes një postimi...

Policia jep detaje për zjarrin në “Viva Fresh Store” në Gjakovë

Objekti i Viva Fresh Store, në Gjakovë është kapluar nga flaka e tymi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15 e 45, ndërkaq një zjarrfikës është...

Arta Nitaj në PDK për shkak të idealit apo Endrit Thaçit?

Vajza e Instagramit, Arta Nitaj, e njohur për publikun me rolin e saj në “O Sa Mirë” dhe si ish e dashura e djalit...

Edhe Natyra Kuçi “shkelë” me vota Dardan Molliqajn në Deçan

Dardan Molliqaj është sekretar i përgjithshëm i PSD-së dhe politikani me ndikimin më të madh në partinë që e udhëheq Shpend Ahmeti, mirëpo zëdhënësja...

Foto e paparë: Anton Quni dhe Adelina Ismaili shfaqen me armë,...

Deputeti Anton Quni është zgjedhur kryetar i Lidhjes Demokratikë të Kosovës, dega në Prizren. E për këtë pozitë të re të Qunit e ka uruar...

Paralajmërojnë mjekët: Bekë Berisha mund të bëhet i rrezikshëm për veten...

Bekë Berisha është deputet i AAK-së që po qeveris me vendin bashkë me PDK-në, Nismën dhe AKR-në. Së pari, ai mori vëmendje mediale kur kritikoi...

Tom Gashi edhe zyrtarisht në VV

Avokati që shpeshherë i ka ndërruar qëndrimet, Tomë Gashi edhe zyrtarisht ka kaluar në Lëvizjen Vetëvendosje. Ai është parë sot duke u marrë pjesë në...